«Школа має талант – 2020» – соціальний проєкт Університету Короля Данила та продюсерського центру “Star Team”
4 сезон стартує!!!😊😉🥰

Учасники конкурсу матимуть змогу продемонструвати свої таланти у чотирьох номінаціях: «Вокал», «Хореографія», «Театральне мистецтво» і «Довільний жанр».
У кожній номінації існує три категорії: категорія А (8-9 класи); категорія Б (10-11 класи) і змішана категорія (малі форми, ансамблі).
Після закінчення кожного дня кастингу відбудеться концерт від гурту 7teens, суперфіналістки «Голос Діти» Каріни Столаби, співачки Vlada K, співачки TAYNA, Супер-Мега Проект “BigLazer”

Фонд отця Івана Луцького для обдарованої молоді надаватиме переможцям 4 сезону "Школа має талант - 2020" гранти на навчання в УКД
Призовий фонд конкурсу:
– кожен учасник стане власником цінних подарунків від організаторів та партнерів;
– 3 місце – частковий грант на навчання (оплата 30% вартості навчання в УКД) та грошовий приз – 500 грн. та цінні подарунки від організатора та партнерів;
– 2 місце – частковий грант на навчання (оплата 50% вартості навчання в УКД) та грошовий приз – 1000 грн. та цінні подарунки від організатора та партнерів;
– 1 місце – грант на навчання (оплата 100% вартості навчання в УКД) та грошовий приз – 1 500 грн. та цінні подарунки від організатора та партнерів.

Деталі за телефоном: 0668552780 та 0971369626.