ВИХОВНА РОБОТА

Ансамбль «Первоцвіт» І місце у Всеукраїнському конкурсі «Українська мрія»

Ансамбль «Запальні гуцулята» (2клас) 1 місце у Всеукраїнському конкурсі мистецтв «Українська мрія».

Ансамбль «Маленькі патріоти» (3 клас) вітає з Різдвом Христовим! Хай Ісум мале Дитя благословить Ваше життя! Щоби в мирі проживали і біди не знали!

"Різдвяна шопка" І місце

Участь Ліцею у щорічному міському конкурсі "Сад зимових фігур"

Ансамбль «Перлинки» 1 місце у міжнародному конкурсі талантів «Євро зима» категорія 11-13 років

Пам'ятаємо... Творча робота учнів 11-А класу (вчителі Кірас-Шпільчак Г.М., Гришко Г.П.)

ІІ місце у конкурсі "Сад зимових фігур" «Новорічний годинник» робота учнів 9-в кл. Захара Амброзяка та Ростислава Білецького, керівник І. Чупріна

Робота на конкурс "Різдвяна зірка" виконали учні 6-В класу

І місце на фесті “If Dance Style” – мажоретка Олічка з ТК “Усмішка”

Конкурс малюнку UpSkill

Кащук Ольга  🔥2 місце

 

21 листопада 2013 року – дата  початку мирного протистояння тогочасній  владі у праві вільного вибору Україною європейського майбутнього. Та за два місяці це вже була справжня революція зі смертельними пострілами. Душі сотень неозброєних протестувальників навічно  оселились на небесах.  Пам’ять про них важливо зберегти всім нам,  а насамперед молодому поколінню.  Тому учні 8-А класу(кл.керівник Латишевська О. Д.)  нашого ліцею 28 лютого 2020р. ( під час Тижня пам’яті) відвідали музей Небесної сотні.  Вони поринули у світ барикад,  побачили речі,  що назавжди стали символом  страшних подій,   згадали загиблих…  Після екскурсії ніхто не залишився байдужим,  і це найважливіше!

Сьогодні Ліцей 13 розпочав святкування Шевченківських днів.  Учні 11-А кл. (Губська Тетяна,  Коваль Люба та Петришак Андрій) долучилися до загальноміського флешмобу “Живе Україна і слово Кобзаря”. Проникливі слова з твору ,, Іде Шевченкова весна,, лунали в стінах школи та іх матимуть можливість почути всі   завдяки сучасним  технологіям.  Дякуємо Тані та Любі за майстерне володіння художнім словом,  оператору Андрію за технічні підтримку,  Бідочко. І. та Копей О.  І. (учителям української мови та літератури)  за співпрацю.

05.03.2020
Close
Menu
Social profiles
Close
Call Now Button