Новини

0 0

Предметний тиждень фізичної культури та хореографії у нашому ліцеї. Творчо та активно попрацювали вчителі: Статкевич Б. , Ігор Жугаєвич ,Хлабата О. , Легоняк С. Найбільше дітям сподобалось “Цікава фізкультура “,”Спорт- квести”, Рухливі народні ігри , веселі перерви.

6 1

В рамках “Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності” здобувачі освіти ліцею 13 мали зустріч з провідними інспекторами ВЗНС Івано-Франківського РУ ГУ ДСНС України в області Сеничак Михайлом та Лешко Андрієм, які звернули увагу на правила поведінки при пожежі, про вибухонебезпечні предмети та поводження з вогнегасником.

7 0

В Ліцеї 13 м. Івано-Франківська тиждень астрономії та фізики (16.10 – 20.10.23 р.) одній з найдавніших наук, без якої немислимий подальший розвиток людства. До проведення тижня фізики учні 7-Б класу (вчитель-методист, доктор фізико-математичних наук Бушкова В.С.) , з метою інтерактивного навчання у сфері науки і технологій відвідали наукове містечко «Нова Енергія» на базі Університету Короля Данила. Здобувачі освіти мали змогу ознайомитись з інтерактивними експонатами та власноруч перевірити закони фізики. Особливу увагу учнів серед експонатів привернули елементи віртуальної та доповненої реальності, тепловізор, сонячні панелі, інтерактивна пісочниця з картографуванням рельєфу та повітряна гармата, яка демонструє закони аеродинаміки. Фізика надихає учнів пізнавати навколишній світ та привчає з ранніх років життя берегти енергоресурси!

5 0

З метою пізнання природи, будови світу та законів, що керують ним, 16 жовтня 2023 р. для здобувачів освіти 11-А класу проведено позакласний науково-навчальний захід «Мандрівка у світ науки» до ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» (вчитель-методист, доктор фізико-математичних наук Бушкова В.С.). Учні побували в науково-навчальних лабораторіях кафедри матеріалознавства і новітніх технологій, де завідувач кафедрою, доктор фізико-математичних наук, професор Коцюбинський В.О. ознайомив їх з будовою та призначенням наукового обладнання фізико-технічного факультету. Особливу зацікавленість в учнів виявив рентген-флуоресцентний аналізатор EXPERT 3L, розроблений для визначення хімічного складу матеріалів. За принципом розсіювання енергії учні Ліцею 13 м. Івано-Франківська із захопленням визначали якісний та кількісний склад своїх ювелірних виробів, волосся та інших речовин. Таким чином, пізнавально-інтелектуальний позаурочний захід покращить рівень навчальних досягнень учнів, спонукатиме кожного учня бути активним учасником освітнього процесу згідно концепції НУШ.

Close
Menu
Social profiles
Close
Call Now Button