Учнівське самоврядування ліцею№13 в онлайн форматі долучилося до акції “Свіча Пам’яті”

Цього року учнівське самоврядування 13 ліцею в онлайн форматі долучилося до акції Свіча Пам’яті, яка запалюється у 16:00 у День Пам’яті Жертв Голодоморів, що вшановується у четверту суботу листопада. Символізм полягає у тому, що 16 година четвертої (переважно останньої) суботи листопада – це Вечір Останнього Дня Осені. Після йде тільки Ніч і Зима. Акція «Свіча Пам’яті» повинна нагадувати всім українцям як важко було пережити жертвам Голодоморів голодні і холодні зимові ночі 1933 року.

Пропонуємо, в рамках тижня присвяченого дню пам’яті жертв Голодомору і політичних репресій долучитися до акції освітнім закладам міста, а також нашим новим друзям з м.Ромни Сумської області

#romnyschool10

#Ліцей2ІваноФранківськоїміськоїради